خدمات نرم افزاری

طراحی انواع سایت های شرکتی و فروشگاهی خود را به ما بسپارید

طراحی لوگو

این روزها لحظه به لحظه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی جدیدی پا به عرصه کسب‌وکار آنلاین می گذارند و در بسیاری از موارد این کسب و کارها نیازمند یک لوگو (نشان) برای معرفی خود به بازار و مشتریان هستند.

امنیت سایت

امروزه امنیت سایت در دنیای کسب و کار آنلاین از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است بسیاری از نفوذهای صورت گرفته به وب سایت ها به دلیل مشکلات امنیتی وب سرورها یا ضعف امنیتی در سیستم مدیریت محتوای سایت ها باشد.

افزایش سرعت

اولین گام سئو ، بهینه سازی داخلی سایت می‌باشد و یکی از موارد بسیار مهم در بهینه سازی داخلی و سئو سایت ، سرعت بارگذاری آن است، شرکت گوگل چند سال پیش اعلام کرد که سرعت بارگذاری سایت در نتایج جستجو تاثیر خواهد گذاشت

افزایش رتبه در گوگل

تحقیقات نشان داده که ۹۰ درصد از کاربران زمانیکه که یک کلمه کلیدی را در گوگل جست و جو می‌کنند تنها به سایت هایی که در صفحات نخست گوگل نمایش داده می‌شوند علاقه نشان میدهند.پس برای بهتر دیده شدن باید سئو مناسب داشت

طراحی سایت

طراحی سایت
طراحی سایت زمانی حائز اهمیت است که بازدیدکننده‌ها برای نخستین بار وارد سایت شما می‌شوند و اولین چیزی که نظر آنها را به خود جلب می‌کند رنگ‌بندی آن می باشد. تیم سیستم ارمان در کمترین زمان یک وب سایت در اختیار شما قرار میدهند.